Wypróbuj program za darmo

Mobilna Faktura

to szybkie i proste wystawianie faktur online. Wystawiaj faktury, zarządzaj nimi, wysyłaj rachunki i płatności bezpośrednio do swoich klientów online. Mobilna Faktura gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność danych klientów użytkownika. Protokół SSL zapewnia poufność i szyfrowanie danych.

Teraz szybko i prosto wystawisz faktury online

Aplikacja do fakturowania online umożliwia szybkie wystawianie dokumentów sprzedaży: faktur vat, rachunków, paragonów oraz korekt. Prosta i intuicyjna obsługa. Wysyłka faktur pocztą bez wychodzenia z domu. Gotowe style i wysyłka faktur w PDF. Wypróbuj bezpłatną wersję.

Style i kreator wyglądu faktu

Fakturowanie online umożliwia korzystanie z kilku dostępnych, eleganckich stylów faktur. Dodatkowo program do fakturowania pozwala na dołączenie do faktury własnego logo, a tekst mający znaleźć się na fakturze można poddać edycji. Możesz więc dostosować wygląd faktury do upodobań klienta i poprzez takie działanie wywrzeć na nim dobre wrażenie.

Wysyłka faktury w .pdf

Program do fakturowania umożliwia wysłanie wystawionych dokumentów w formacie PDF.

Lista dokumentów z możliwością przeszukiwania i filtrowania

Lista dokumentów z możliwością przeszukiwania i filtrowania wg różnych kryteriów. Dzięki temu mamy możliwość szybkiego wyszukania dokumentów wg kategorii które nas interesują. Np. możemy wyświetlić wszystkie nieopłacone faktury, lub dany rodzaj dokumentu np. paragony ze stycznia.

Lista kontrahentów z CRM

Baza kontrahentów z prostym CRM. Wysyłanie wiadomości do kontrahentów przez e-mail lub SMS. Sortowanie i wyszukiwania danych. Eksport listy do CSV lub XLS. Lista tworzona jest automatycznie lub możemy ją uzupełniać ręcznie.

Cennik z magazynem

Aplikacja do fakturowania online pozwala na stworzenie cennika wraz z magazynem. Dzięki temu poprzez program do faktur można szybko sprawdzić ceny znajdujących się w magazynie produktów, a także błyskawicznie wstawić odpowiednie pozycje do faktury. Funkcja ta pozwala na maksymalne skrócenie czasu tworzenia faktury.

Ewidencja z VAT możliwością wydruku


Forma prowadzenia ewidencji VAT i jej urzędowa poprawność nie została prawnie ustalona. W związku z tym każda osoba ma możliwość stworzenia własnej koncepcji. Nasze biuro rachunkowe online zawiera czytelny a zarazem profesjonalny szablon ewidencji VAT z możliwością wydruku. Pozwala on na proste i szybkie prowadzenie ewidencji VAT.

Zarządzanie dokumentami

Program do fakturowania umożliwia sprawne zarządzanie dokumentami. Możesz szybko sprawdzić, które faktury zostały zapłacone, a które czekają na wpłatę. W drugim przypadku masz możliwość wysłania przypomnienia o płatności faktury. Możesz także indeksować statusy faktur. Program do faktur umożliwia także ich klonowanie.

Import i eksport danych


Faktury VAT oraz inne faktury możesz zapisywać i wysyłać w ogólnodostępnym formacie .xls. Dzięki temu zarządzanie fakturami jest proste i nie wymaga zaawansowanych umiejętności informatycznych. Możliwe jest także transferowanie dokumentów do programu Faktura VAT 2009.

Księga przychodów i rozchodów


Program pozwala w prosty i intuicyjny sposób prowadzić księgi przychodów i rochodów w twojej firmie. Aplikacja efektywnie wspomaga prowadzenie księgowości, oferuje możliwość edycji wpisów oraz wydruku dokumentów w uniwersalnym formacie PDF.

Integracja z Allegro


Program oferuje pełną integrację księgowości z pasażem handlowym allegro, dzięki czemu użytkownik zyskuje ogromną oszczędność czasu przy prowadzeniu ewidencji zamówień. Dzięki integracji z allegro możemy seryjnie wystawić klientom dokumenty typu: faktura VAT, faktura pro-forma, zamówienia.

Wysłanie faktury pocztą


Program pozwala zlecić wysyłkę faktury za pośrednictwem tradycyjnej poczty bez wychodzenia z domu. Pozwala to w znacznym stopniu na zaoszczędzeniu naszego czasu.

Bezpieczeństwo danych i kopie

Gwarancję bezpieczeństwa zapewnia 256 bitowy certyfikat SSL (taki sam jak w bankach internetowych). Stały monitoring danych, kopie zapasowe.

Sprawdź cennik

Wybierz pakiet dostosowany do potrzeb

Twojej firmy.

MAX