Wypróbuj program za darmo

Mobilna Faktura

to szybkie i proste wystawianie faktur online. Wystawiaj faktury, zarządzaj nimi, wysyłaj rachunki i płatności bezpośrednio do swoich klientów online. Mobilna Faktura gwarantuje pełne bezpieczeństwo i poufność danych klientów użytkownika. Protokół SSL zapewnia poufność i szyfrowanie danych.

Teraz szybko i prosto wystawisz faktury online

W naszej aplikacji w łatwy i intuicyjny sposób wystawisz faktury VAT, rachunki, paragony oraz korekty i noty korygujące. Stworzone przez siebie dokumenty możesz wysyłać pocztą tradycyjną bez wychodzenia z domu. W aplikacji znajdziesz gotowe style faktur, a eksportowane dokumenty będą w standardowym formacie PDF. Wypróbuj bezpłatną wersję.

Style i kreator wyglądu faktu

Do dyspozycji masz kilka eleganckich stylów faktury, a do tego możesz umieścić na niej własne logo lub edytować jej tekst. Dzięki temu możesz dostosować wygląd faktury do upodobań klienta i wywrzeć na nim dobre wrażenie.

Wysyłka faktury w formacie .pdf

Nasz program umożliwia wysłanie wystawionych dokumentów w bezpiecznym i uniwersalnym formacie PDF.

Lista dokumentów z możliwością przeszukiwania i filtrowania

Na tej liście możemy szybko wyszukać interesujące nas dokumenty wg kategorii. Dostępne filtry to status płatności (np. wszystkie nieopłacone faktury), rodzaj dokumentu (np. paragony) lub kryterium czasu (np. wszystkie dokumenty między styczniem a marcem 2017 r.). Dokumenty możemy przeglądać, edytować, drukować, wysyłać mailem lub faksem, a także opłacać i wystawiać noty korygujące. Narzędzie umożliwia też wysyłanie ponagleń lub podziękowania za przelew.

Lista kontrahentów z CRM

Automatycznie lub ręcznie tworzona baza kontrahentów z prostym CRM. Tutaj możesz wysyłać maile lub wiadomości SMS do swoich kontrahentów, a także dodawać ważne zdarzenia i zadania. Zapisane dane możesz dowolnie sortować i filtrować, a listę możesz eksportować do pliku CSV lub XLS.

Magazyn

W naszej aplikacji możesz stworzyć listę swoich towarów wraz cennikiem. Dzięki temu zawsze możesz sprawdzić ceny znajdujących się w magazynie produktów, a także błyskawicznie wstawić odpowiednie pozycje do faktury. Dzięki tej funkcji tworzenie faktur trwa o wiele krócej. W tym miejscu możesz też tworzyć druki WZ i PZ.

Ewidencja VAT z możliwością wydruku

Nie ma odgórnie narzuconej formy prowadzenia ewidencji VAT, w związku z czym każdy może używać własnego systemu. Nasza aplikacja zawiera czytelny a zarazem profesjonalny szablon ewidencji VAT z możliwością wydruku i eksportu do pliku PDF. Ewidencja VAT-u będzie prosta i przyjemna: możesz sortować swoje dokumenty wg dat, numeru dokumentu czy stawek VAT.

Zarządzanie dokumentami

Nasza aplikacja umożliwia szybkie sprawdzenie, które faktury zostały zapłacone, a które jeszcze nie. Możesz też wysłać przypomnienia o zalegających płatnościach, a także indeksować statusy faktur oraz klonować dokumenty.

Import i eksport danych

Swoje dokumenty możesz zapisywać i wysyłać w formacie arkusza kalkulacyjnego .xls. Dzięki temu zarządzanie fakturami jest proste i nie wymaga bycia informatycznym geniuszem. Możesz też przenosić dokumenty do programu Faktura VAT 2009.

Księga przychodów i rozchodów

Z nasza aplikacją prowadzenie księgi przychodów i rozchodów w twojej firmie będzie proste i intuicyjne: możesz edytować wpisy oraz eksportować dokumenty do uniwersalnego formatu PDF.

Integracja z Allegro

Naszą aplikację możesz w pełni zintegrować z pasażem Allegro, dzięki czemu ewidencja zamówień zabiera o wiele mniej czasu. Takie rozwiązanie umożliwia seryjne wystawianie dokumentów jak np. faktura VAT, faktura pro-forma lub zamówienie.

Wysłanie faktury pocztą

W naszej aplikacji możesz zlecić wysyłkę faktury za pośrednictwem poczty tradycyjnej bez wychodzenia z domu! To znaczna oszczędność czasu przedsiębiorców, którzy nie będą musieli już stać w kolejkach.

Bezpieczeństwo danych i kopie

Za bezpieczeństwo danych twojej firmy odpowiada 256-bitowy certyfikat SSL, które stosują na przykład serwisy banków internetowych. Użytkownicy mają dostęp do stałego monitoring danych oraz ich kopii zapasowych.

Sprawdź cennik

Wybierz pakiet dostosowany do potrzeb

Twojej firmy.

MAX