FAQ

Dowiedz się więcej o aplikacji Mobilna Faktura

W naszej aplikacji w łatwy i intuicyjny sposób wystawisz faktury VAT, rachunki, paragony oraz korekty i noty korygujące. Stworzone przez siebie dokumenty możesz wysyłać pocztą tradycyjną bez wychodzenia z domu. W aplikacji znajdziesz gotowe style faktur, a eksportowane dokumenty będą w standardowym formacie PDF. Wypróbuj bezpłatną wersję.

Do dyspozycji masz kilka eleganckich stylów faktury, a do tego możesz umieścić na niej własne logo lub edytować jej tekst. Dzięki temu możesz dostosować wygląd faktury do upodobań klienta i wywrzeć na nim dobre wrażenie.

Nasz program umożliwia wysłanie wystawionych dokumentów w bezpiecznym i uniwersalnym formacie PDF.

Na tej liście możemy szybko wyszukać interesujące nas dokumenty wg kategorii. Dostępne filtry to status płatności (np. wszystkie nieopłacone faktury), rodzaj dokumentu (np. paragony) lub kryterium czasu (np. wszystkie dokumenty między styczniem a marcem 2017 r.). Dokumenty możemy przeglądać, edytować, drukować, wysyłać mailem lub faksem, a także opłacać i wystawiać noty korygujące. Narzędzie umożliwia też wysyłanie ponagleń lub podziękowania za przelew.

Automatycznie lub ręcznie tworzona baza kontrahentów z prostym CRM. Tutaj możesz wysyłać maile lub wiadomości SMS do swoich kontrahentów, a także dodawać ważne zdarzenia i zadania. Zapisane dane możesz dowolnie sortować i filtrować, a listę możesz eksportować do pliku CSV lub XLS.

W naszej aplikacji możesz stworzyć listę swoich towarów wraz cennikiem. Dzięki temu zawsze możesz sprawdzić ceny znajdujących się w magazynie produktów, a także błyskawicznie wstawić odpowiednie pozycje do faktury. Dzięki tej funkcji tworzenie faktur trwa o wiele krócej. W tym miejscu możesz też tworzyć druki WZ i PZ.

Nie ma odgórnie narzuconej formy prowadzenia ewidencji VAT, w związku z czym każdy może używać własnego systemu. Nasza aplikacja zawiera czytelny a zarazem profesjonalny szablon ewidencji VAT z możliwością wydruku i eksportu do pliku PDF. Ewidencja VAT-u będzie prosta i przyjemna: możesz sortować swoje dokumenty wg dat, numeru dokumentu czy stawek VAT.

Nasza aplikacja umożliwia szybkie sprawdzenie, które faktury zostały zapłacone, a które jeszcze nie. Możesz też wysłać przypomnienia o zalegających płatnościach, a także indeksować statusy faktur oraz klonować dokumenty.

Swoje dokumenty możesz zapisywać i wysyłać w formacie arkusza kalkulacyjnego .xls. Dzięki temu zarządzanie fakturami jest proste i nie wymaga bycia informatycznym geniuszem. Możesz też przenosić dokumenty do programu Faktura VAT 2009.

Z nasza aplikacją prowadzenie księgi przychodów i rozchodów w twojej firmie będzie proste i intuicyjne: możesz edytować wpisy oraz eksportować dokumenty do uniwersalnego formatu PDF.

Naszą aplikację możesz w pełni zintegrować z pasażem Allegro, dzięki czemu ewidencja zamówień zabiera o wiele mniej czasu. Takie rozwiązanie umożliwia seryjne wystawianie dokumentów jak np. faktura VAT, faktura pro-forma lub zamówienie.

W naszej aplikacji możesz zlecić wysyłkę faktury za pośrednictwem poczty tradycyjnej bez wychodzenia z domu! To znaczna oszczędność czasu przedsiębiorców, którzy nie będą musieli już stać w kolejkach.

Za bezpieczeństwo danych twojej firmy odpowiada 256-bitowy certyfikat SSL, które stosują na przykład serwisy banków internetowych. Użytkownicy mają dostęp do stałego monitoring danych oraz ich kopii zapasowych.

Nasza aplikacja umożliwia wprowadzanie deklaracji podatkowych i ZUS-owskich. Dzięki temu wszystkie ważne informacje urzędowe będą w jednym miejscu, do twojej dyspozycji.

Ten moduł naszej aplikacji umożliwia szybki podgląd wszystkich umów o dzieło lub o zlecenie, które podpisaliśmy z naszymi kontrahentami, a także dodawanie kolejnych i ich wysyłkę. Łatwo sprawdzimy ich status oraz związane z nimi rozliczenia.

Użytkownicy naszej aplikacji mogą dodać do niej swoje różne firmy, żeby lepiej nimi zarządzać. Mogą sobie również ułatwić pracę, dodając do niej konta pracowników o różnych poziomach uprawnień, dzięki czemu można sprawniej rozdzielać zadania i obowiązki: pracownicy mogą mieć np. dostęp tylko do magazynu.

W tym module naszej aplikacji możesz zapisywać każdą transakcję walutową za pomocą dokumentów KP i KW.

Ten moduł to kartoteka środków trwałych – możesz w nim prowadzić ich szczegółową ewidencję i zapisywać prawa majątkowe: aktywa stałe i patenty.

Ten moduł naszej aplikacji służy do tworzenia listy samochodów firmowych. Można zapisywać w nim nazwę pojazdu, jego numer rejestracyjny i rodzaj.

Nasza aplikacja oferuje stworzenie szczegółowego terminarza, który w szczegółowy sposób pozwoli ci zaplanować każdy dzień swojej firmy – co do godziny.

Max

Standard

Mini

Free

199*

zł/rok
19,99 zł/miesiąc

99*

zł/rok
9,99 zł/miesiąc

36*

zł/rok
4 zł/miesiąc

0

 zł/rok
Miesięczny limit wystawianych faktur bez limitu bez limitu 500 3
Liczba obsługiwanych klientów bez limitu bez limitu bez limitu bez limitu
Druk faktur do PDF           
Wysyłka faktur e-mailem            
Raporty – rejestry sprzedaży VAT            
Zabezpieczenie SSL            
Logotyp firmowy na fakturze            
Integracja z Allegro.pl      
Integracja z OsCommerce      
Dostęp do WebApi      
KPiR